12/07/2014

MIKOŁAJ RADZI #1 - KUP PREZENTY PRZEZ INTERNET

W tym roku w każdą grudniową niedzielę uraczymy Was potężną dawką przedświątecznych inspiracji a więc naszym nowym cyklem "Mikołaj radzi". Wszystko co tu przedstawimy będzie piękne, użyteczne, dobrze zaprojektowane i modne.

Zaczynamy od polecenia pięciu, naszym zdaniem, najciekawszych sklepów online w których możecie znaleźć małe i duże prezenty dla Waszych bliskich.


Jeśli jesteś aktywnym blogerem/blogerką, na pewno znasz Anitę Suchocką i jej piękne klimatyczne fotografie. Anita poza robieniem zdjęć zajmuje się również projektowaniem przedmiotów w niepowtarzalnym klimacie - kobiecych i delikatnych. Zdolni projektanci i artyście w jednym miejscu? Tak, w sklepie internetowym Cloudmine. Znajdziecie w nim dosłownie wszystko - od ubrań po zastawę stołową.


Jak sami o sobie mówią są marką, która przenosi twórczość artystów na ubrania i akcesoria. Lubią mieć kontakt ze sztuką na co dzień, a nie tylko za ścianami galerii. Zajmują się przekładaniem dokonań rysowników, grafików, malarzy, fotografików i designerów na język mody.
Marka, której nie mogło zabraknąć w naszym rankingu! Designerskie skarpetki powstają w Aleksandrowie Łódzkim, czyli o rzut beretem od naszej pięknej Łodzi. Skarpetki to prezent odpowiedni dla każdego, niezależnie od wieku, a jeśli dodatkowo charakteryzują się soczystymi kolorami i szalonymi wzorami z pewnością sprawią radość najbliższym. 


Na zakończenie naszego rankingu pozostał sklep z prezentami tylko dla Panów. Panie często mają problemy ze znalezieniem odpowiedniego prezentu dla swojego mężczyzny, a w tym miejscu znajdziecie wszystko, co będzie im potrzebne do pielęgnacji zarostu. A jeśli Twój facet go nie ma, a Ty marzysz by został brodaczem, taki prezent będzie świetnym pretekstem do wyhodowania bujnej brody.
zBLOGowani.pl

3 komentarze:

  1. Lusterko z rogami jest genialne!

    OdpowiedzUsuń
  2. Serdecznie zachęcamy do dodania wpisu do akcji „Prezenty świąteczne” na zBLOGowanych. Codziennie wiele osób szuka pomysłów właśnie w naszej akcji.

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne pomysły na prezent :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za Twoją opinię :)