10/19/2014

Polskie bo dobre - folklor w designie

Nie przesadzaliśmy, pisząc ostatnio, że nie zwalniamy tempa! Już dzisiaj kolejna stworzona przez nas wystawa stanęła w łódzkiej Manufakturze. Tym razem pokazywaliśmy meble!
Wystawa „Polskie bo dobre - folklor w designie” została zorganizowana przy współpracy z Pałacem Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi i była częścią Festiwalu Twórczości Młodych - Folkowe Inspiracje. Stworzyliśmy pokój inspirowany folklorem. Ustaliliśmy kolorystykę, w której musiał trzymać się każdy z projektów oraz wzór - motyw przewodni, który przewijał się w różnych elementach pokoju. Podzieliliśmy się na małe grupki, aby stworzyć poszczególne meble i dodatki. Pracowaliśmy w różnoraki sposób, niektórzy wykorzystywali gotowe elementy, stare meble, a inni tworzyli swoje całkowicie od zera. Dzięki narzuconym od początku regułom i częstym konsultacjom, udało nam się z tych elementów stworzyć jedną, spójną całość. 

Poniżej trochę backstage'owych fotek z montażu wystawy i parę ujęć gotowego pokoju, zapraszamy do oglądania :)


Autorzy projektów: Ola Bieniek, Michalina Sumińska, Weronika Dziedziela, Karolina Włodarczyk, Natalia Bartczak, Jadzia Lenart, Kasia Ryszkowska, Dorota Wierzchowska, Michalina Lekki, Ada Skotnicka, Sonia Grzelak, Dominika Toborek

zdjęcia: Natalia Bartczak


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoją opinię :)