10/14/2014

wernisaż wystawy INTERAKCJE


11.10 w Niebostanie odbył się wernisaż zorganizowanej przez nas wystawy INTERAKCJE.

SKN Designer podsumowując 4 lata aktywności zaprezentuje wdrożone w życie projekty studentów i absolwentów PŁ. Podsumowując dotychczasową działalność zrelacjonowane zostaną także najważniejsze wydarzenia z życia koła i współprace nawiązane podczas 4 lat aktywności. 

Możliwości kreacji świata rosną. Dizajn staje się integralną częścią każdej branży. INTERAKCJE to właśnie próba określenia obiektywnego znaczenia projektowania we współczesnym świecie. Priorytetem będzie wpisanie procesu twórczego w ciąg przyczynowo-skutkowy. Zaprezentujemy projekty kładąc nacisk na adresatów prac i zadając im pytania o znaczenie projektowania. 


Takie zadanie postawiliśmy przed sobą kilka miesięcy temu. Później było dużo planowania i załatwiania. Wiele miłych zaskoczeń, więcej niż rozczarowań. Na sam koniec mnóstwo pracy przy kompletowaniu eksponatów i montażu wystawy. Nie obyło się oczywiście bez nerwów, a parę rzeczy można było zrobić wcześniej i lepiej. 


Finalnie jednak wszystkie prace zostały powieszone na czas i w trakcie wernisażu nic nie spadło nikomu na głowę ;) INTERAKCJE to jedno z największych zadań, jakich do tej pory podjęło się skn designer i jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że mu podołaliśmy. 


Choć była to naprawdę ciężka praca i kosztowała nas dużo stresu, to bez wahania podjęlibyśmy się jej ponownie. Bogatsi o nowe doświadczenia, działamy więc dalej i nie zwalniamy tempa!

fot. Weronika Dziedziela

Fotorelacja z wernisażu na Facebooku - tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoją opinię :)