11/28/2013

skn designer PechaKucha evening


Projekt: Michalina Sumińska

Serdecznie zapraszamy na pierwszą na WTMiWZ, a co więcej: pierwszą na PŁ PechaKuchę! Projekt: Michalina SumińskaCzym jest PechaKucha? 

Wg. Wikipedii to"rodzaj prezentacji multimedialnej składającej się z 20 slajdów pokazywanych po 20 sekund każdy, czyli trwającej 6 minut 40 sekund. Taki charakter prezentacji ma zapewnić jej dynamikę oraz żywość, a relatywnie krótki czas trwania - skupienie i uwagę. Pytania i dyskusja wstrzymywane są do zakończenia pokazu."

U nas będzie trochę inaczej! Mamy nadzieję, że będzie Was dużo, dlatego skracamy liczbę slajdów do 15.
20 sekund na slajd zostaje ;)

A co pokazujemy na slajdach?
Cokolwiek, choć w granicach rozsądku;) Może to być Wasz ostatni projekt lub rzeczy, które was inspirują; muzyka, której słuchacie; ulubiony projektant czy nurt w sztuce; miejsce, w które chcielibyście pojechać, albo takie, w którym byliście i musicie tam wrócić.
Wybór tematów szeroki, od Was tylko zależny.Nam zaś zależy tylko na tym, żeby lepiej się poznać i zobaczyć rzeczy, o którym się nam nie śniło lub znaleźć bratnią duszę:)

skn designer PechaKucha evening! to wydarzenie zorganizowane z myślą o osobach zskn designer oraz tych ubiegających się o członkostwo, jeśli nie należysz do żadnej z tych grup, a chciałbyś zobaczyć jak to wszytko będzie wyglądało, lub jesteś zainteresowany naszym kołem naukowym i chcesz do niego dołączyć - również zapraszamy! Będzie nam niezmiernie miło, jeśli przyjdziecie i powiecie coś o sobie albo o tym, co Was interesuje!

Widzimy się 28 listopada (czwartek) o godzinie 18.00, na korytarzu przed W34.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoją opinię :)